Strona dla sportowców. Najlepsze poradniki w sieci!

Sprawdź ofertę »

Lubisz przejażdżki rowerowe? Mamy coś dla Ciebie

Sprzęt rowerowy topowych producentów, prosto od największego polskiego dystrybutora. Poznaj IMP Rowery.

MTB, szosa, miasto, rekreacja i ostra jazda. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Start »

rowery »

akcesoria »

dynamo rowerowe »

Sprzęt, który zadowoli profesjonalistów.

Najlepsza jakość produktów.

Tylko i wyłącznie oryginalne produkty.

Bezapelacyjnie najniższe ceny na polskim rynku.

Dla amatorów i zawodowców.

Dlaczego warto postawić na sprawdzone marki?
Sprawdź IMP Rowery

* Najlepszy sklep rowerowy

MTB, szosa, miasto

Sprawdź inne akcesoria

Stawiając na topowych producentów można mieć pewność, że jazda będzie komfortowa i bezpieczna. Szukając czegoś na kilka sezonów, trzeba postawić na sprawdzone rozwiązania. Dotyczy to zarówno kierowców niedzielnych, jak i prawdziwych pasjonatów.

Jeżeli szukasz właśnie takiego sprzętu, to IMP rowery jest sklepem dla Ciebie. Sprawdź pełną ofertę i wybierz swoje akcesoria!

Kiedy warto postawić na dynamo rowerowe?

Dynamo jest niezwykle popularne już od dawna. Dzięki temu prostemu narzędziu, można zagwarantować sobie oświetlenie. Im większa prędkość, tym jaśniejsze światło. Z dynamem od IMP Rowery, uzyskanie zadowalającego efektu jest niezwykle proste.

Najważniejsze akcesoria do roweru

Dobre oświetlenie to podstawa, nawet jeżeli widoczność jest dobra. To, że Ty wszystko widzisz, nie oznacza przecież, że widzą Cię inni uczestnicy ruchu.

Dynamo rowerowe to zdecydowanie najlepszy wybór, jeżeli chcesz mieć pewność, że podczas jazdy Twoja lampka zawsze się pali.

Dynamo rowerowe od IMP Rowery

Szukacie czegoś dobrego? Oni mają najlepsze dynamo rowerowe! Nowoczesna technologia i perfekcyjne wykończenie usprawniają dynamo i sprawiają, że przemiana energii kinetycznej w elektryczną przychodzi z większą łatwością, niż to było dotychczas. Dzięki temu Twoja lampa będzie jeszcze wydajniejsza. Zainteresowany? Sprawdź, co przygotował dla Ciebie sklep IMP Rowery!

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo na drodze, to nie ma miejsca na ustępstwa – liczy się tylko i wyłącznie niezawodność. Dlatego też warto postawić na coś, co tę niezawodność gwarantuje. My wybraliśmy IMP Rowery i właśnie dlatego szczerze Ci to polecamy!

Sport Team Krosno © 2019 Wsparcie Mirosława Domińskiego